Nowość! – Podnośniki Towarowe GUIL

Popularna.pl - Podnośniki Towarowe GUIL

Podnośniki Towarowe GUIL - Bezpieczne, mobilne i łatwe w obsłudze

Nowość w naszej hurtowni! Bezpieczne i efektywne narzędzia do precyzyjnego podnoszenia w różnych branżach – podnośniki towarowe renomowanej hiszpańskiej marki Guil.

Podnośniki towarowe Guil sprawdzają się podczas załadunku i wyładunku różnego rodzaju towarów, a także montażu instalacji, klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie znajdziecie podnośniki teleskopowe serii ELC – 710, 720, 725 i 730/R. 

Podnośniki towarowe ELC charakteryzują się dużą wytrzymałością i trwałością, są łatwe w obsłudze i bezpieczne podczas użytkowania. Są lekkie i bardzo mobilne. Proponowane podnośniki różnią się od siebie maksymalną wysokością unoszenia oraz nośnością. Transport podnośników ułatwia ich kompaktowy rozmiar oraz niewielka waga. Prosta obsługa i szereg systemów bezpieczeństwa wpływają na komfort i efektywność pracy.

foto guil 710 - Nowość! - Podnośniki Towarowe GUIL
foto guil 720 - Nowość! - Podnośniki Towarowe GUIL
foto guil 725 - Nowość! - Podnośniki Towarowe GUIL
foto guil 730 - Nowość! - Podnośniki Towarowe GUIL

Poszczególne modele podnośników serii ELC dzięki szerokiej ofercie elementów akcesoryjnych, jak różnych wymiarów podesty oraz kółka jezdne umożliwiają swobodne dostosowanie do indywidualnych wymagań instalatora i charakteru miejsca pracy. Należy pamiętać, że poza modelem ELC-725 aktualnie oferowane podnośniki nie posiadają w zestawach podstawek.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej w sklepie internetowym Popularnaklima.pl

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych przez nas podnośników towarowych, zachęcamy również do kontaktu.

foot man - Nowość! - Podnośniki Towarowe GUIL
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz