Rury kapilarne

Rury kapilarne

Rurki kapilarne posiadają szerokie zastosowanie przy tworzeniu urządzeń i instalacji chłodniczych. W naszej hurtowni P.H.U. Popularna oferujemy rurki kapilarne w wielu wariantach do wyboru – zawsze w przystępnych cenach!

W urządzeniach i instalacjach stosuje się miedziane rury kapilarne, które pozwalają na uzyskanie najlepszych parametrów pracy. Są one spotykane w głównie w małych urządzeniach chłodniczych, między innymi w chłodziarkach – lodówkach, kostkarkach do lodu, schładzaczach do napojów. Również montowane są w klimatyzatorach, pompach ciepła o niższej mocy.

W naszej hurtowni można zakupić różne rurki kapilarne – kapilara rurka może być dopasowana indywidualnie do realizowanego projektu.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, pozostajemy zawsze do dyspozycji.

Zachęcamy do złożenia swojego zamówienia!

foot man - Rury kapilarne
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz