Kapilary

Kapilary

Szeroki wybór kapilar – P.H.U. Popularna zapewnia klientom dostęp do wysokiej jakości komponentów tego rodzaju w najniższych cenach!

Kapilara, czyli rurka kapilarna to bardzo cienka rurka, która używana jest powszechnie w urządzeniach chłodniczych i innych sprzętach. Najczęściej używana jest kapilara miedziana, która zapewnia optymalną pracę.

Miedziane rurki kapilarne montowane są w różnych urządzeniach chłodniczych, między innymi w chłodziarkach, schładzaczach, kostkarkach do lodu, ale również w klimatyzatorach, pompach ciepła.

W naszym asortymencie dostępne są kapilary miedziane w wielu średnicach do wyboru, które można dopasować indywidualnie do realizowanych projektów. Kapilary producent może wyposażyć też w dodatkowe komponenty, między innymi w dopasowane nakrętki.

Pracownicy naszej hurtowni są gotowi do pomocy przy doborze odpowiednich komponentów przeznaczonych do instalacji.

W razie dodatkowych pytań dotyczących kapilar – opinie, ceny, warianty i inne – jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w P.H.U. Popularna!

foot man - Kapilary
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz