Lusterka teleskopowe

Lusterka teleskopowe

W naszej hurtowni P.H.U. Popularna oferujemy klientom dostęp do szerokiej gamy narzędzi i akcesoriów przeznaczonych do pracy serwisowej z urządzeniami AGD i instalacjami chłodniczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi.

Nasz asortyment obejmuje także takie komponenty jak lusterka teleskopowe – inspekcyjne, które pozwalają na łatwą i szybką inspekcję urządzeń i instalacji.

Nowoczesne lusterko teleskopowe przydatne jest podczas różnych prac, dzięki temu, że jest wyposażone w końcówkę z lusterkiem oraz uchwyt pozwalający na szeroką regulację z użyciem teleskopu.

Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami narzędzi – prezentujemy naszym klientom wysokiej klasy produkty umożliwiające jeszcze prostsze i efektywniejsze prowadzenie prac związanych z instalacjami chłodniczymi, wentylacyjnymi, klimatyzacyjnymi, a także urządzeniami AGD.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem, pozostajemy do usług.

Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia na narzędzia w naszej hurtowni P.H.U. Popularna!

foot man - Lusterka teleskopowe
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz