Manometry elektroniczne

Manometry elektroniczne

Nasza hurtownia P.H.U. Popularna oferuje najwyższej jakości manometry elektroniczne – manometry elektryczne, które znalazły szerokie zastosowanie w prowadzeniu prac serwisowych instalacji klimatyzacji i chłodnictwa.

Obecnie manometry elektroniczne do klimatyzacji oraz chłodnictwa są używane coraz częściej – wygodny i precyzyjny pomiar pozwala na łatwe sterowanie układami, w tym także w przemyśle, laboratoriach. Urządzenia te wyświetlają aktualne pomiary na wyświetlaczu i dodatkowo mają możliwość programowania dodatkowych funkcji czy zapisu przebiegu badania w czasie.

Zastosowanie manometrów elektronicznych to przyszłościowy wybór – wraz z nami można zakupić potrzebne komponenty w bardzo atrakcyjnych cenach!

W naszym asortymencie znalazły się wysokiej klasy manometry elektroniczne Refco, które posiadają szerokie uznanie wśród serwisantów.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Hurtownia P.H.U. Popularna – zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów!

foot man - Manometry elektroniczne
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz