Zamówienia internetowe
telefon kontaktowy Infolinia: (22) 417-06-00

Kielicharka z ogranicznikiem Black Diamond Tools

Kielicharka marki Black Diamond produkowana jest z wysokiej jakości lekkich stopów aluminium, które redukują jej wagę o 40 procent w stosunku do tradycyjnych kielicharek co sprawia, że jej użytkowanie jest łatwiejsze, przy jednoczesnym zapewnieniu trwałości i wytrzymałości budowy.

Nowoczesna konstrukcja narzędzia daje także użytkowi możliwość zastosowania elektrycznej wkrętarki w celu kielichowania rur miedzianych lub aluminiowych.

Narzędzie do kielichowania rur calowych poza posiadanym podpięciem pod wkrętarkę, wyposażone jest w ogranicznik, który ułatwia prawidłowe i precyzyjne pozycjonowanie rury w narzędziu.

Specyfikacja techniczna i budowa urządzenia

Kielicharka z ograniczkiem wyposażona jest w podwójne sprzęgło, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzenia obrabianego materiału. Blok zaciskowy do rur o średnicach 1/4″, 3/8″, 1/2″, 5/8″ oraz 3/4″ pozwala na dobór odpowiedniej wielkości otworu. Płytka pozycjonująca daje gwarancję, że rura jest umieszczona w odpowiedniej pozycji dla swojego rozmiaru.

Narzędzie dostępne jest w trzech wariantach – w wersji ręcznej, w wersji z możliwością podpięcia wkrętarki oraz w wersji 2 w 1, która pozwala na jednoczesne rozwalcowywanie powierzchni podczas procesu kielichowania. W tym modelu urządzenia producent zamiast tytanowego stożka zastosował diamentowy polerowany stożek, który wygładza ostre krawędzie i poleruje rurę, dzięki czemu po zakończonej pracy uzyskujemy doskonałą powierzchnię krawędzi. Dzięki szybkozłączom głowice można wymieniać między sobą bez konieczności zmiany narzędzia.

Dostępność produktu

Kielicharkę z ogranicznikiem do rur aluminiowych i miedzianych marki Black Diamond Tools, podobnie jak inne narzędzia oraz akcesoria do serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, można kupić w sklepach i hurtowniach specjalizujących się w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej. Produkt dostępny jest w asortymencie hurtowni P.H.U. Popularna w Warszawie.