Pompki do skroplin: Hi Capacity Boiler Pump | Odprowadzanie skroplin z pieców kondensacyjnych

Hi Capacity Boiler Pump - Pompki do skroplin: Hi Capacity Boiler Pump  | Odprowadzanie skroplin z pieców kondensacyjnych

Pompka do skroplin Hi Capacity Boiler Pump

Pompka Hi Capacity to jeden z modeli urządzeń marki ASPEN PUMPS. Tego typu urządzenia przeznaczone są do odprowadzania skroplin, czyli cieczy będącej efektem spalania gazów, z kotłów kondensacyjnych, a także innych pieców, o ile ich moc nie przekracza 450kW. Jest to model przeznaczony zarówno do pracy z kotłami domowymi, jak i o przeznaczeniu komercyjnym. Mimo wysokiej wydajności pompka Hi Capacit Boiler Pump jest lekka i z łatwością może być montowana na podłodze lub ścianie. Umożliwia na bezpieczne korzystanie z kotłów i pieców gdy niemożliwe jest grawitacyjne odprowadzanie skroplin.

Nowoczesne wykonanie

Model Hi Capacity został wykonany w nowoczesnej technologii, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu pompka może pracować z cieczą o temperaturze wynoszącej nawet 60 stopni Celsjusza. Jest to wynik znacznie wyższy niż w wypadku innych pompek stosowanych w chłodnictwie oraz klimatyzacji. Doskonale radzi sobie także ze skroplinami o podwyższonej kwasowości. Sam zbiornik można zdemontować, co pozwala na regularną ocenę stanu filtrów. Nie jest wymagana szczególnie uciążliwa konserwacja. Producent rekomenduje jedynie przepłukiwanie całego zbiornika środkiem dezynfekującym mniej więcej dwa razy w roku. Zapewni to odpowiednie zabezpieczenie przed ewentualnym rozwojem bakterii. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 3,7 metra, a maksymalny przepływ uzyskiwany przez pompkę to 370 litrów na godzinę. Warto przy tym zauważyć, że pomimo wysokiej wydajności model ten odznacza się wysoką kulturą pracy, głośność Hi Capacity Boiler Pump nie powinna przekraczać 60 decybeli.

Taki zestaw cech czyni pompkę do skroplin ASPEN Hi Capacity Boiler Pump bardzo dobrym wyborem dla każdego, kto korzysta z kotłów kondensacyjnych czy pieców i poszukuje pompki o wysokiej wydajności. Dodatkowo, solidne wykonanie dają pewność bezawaryjnej pracy przez długi czas. Urządzenia tego typu są dostępne w asortymencie firm zajmujących się sprzedażą części dla klimatyzacji, jak na przykład P.U.H. Popularna z Warszawa.

foot man - Pompki do skroplin: Hi Capacity Boiler Pump  | Odprowadzanie skroplin z pieców kondensacyjnych
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz