Pompy do odprowadzania skroplin: Pompki tłokowe typoszeregu ASPEN Mini AQUA i Maxi AQUA Warszawa

apsen mini aqua - Pompy do odprowadzania skroplin: Pompki tłokowe typoszeregu ASPEN Mini AQUA i Maxi AQUA Warszawa

Pompki do skroplin Mini AQUA oraz Maxi AQUA

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów pompek do skroplin, wykorzystywanych między innymi w urządzeniach klimatyzacyjnych, chłodniczych czy kotłach konwekcyjnych, jest brytyjska marka ASPEN PUMPS. Bogate portfolio obejmuje wiele rodzajów pomp, w tym również tłokowe typoszeregu Mini oraz Maxi.

ASPEN Mini AQUA

Pompa do skroplin Mini Aqua to jeden z najmniejszych i najsmuklejszych modeli dostępnych w asortymencie tego producenta i jeden z najmniejszych urządzeń tego typu na świecie. Dzięki gabarytom z łatwością może być użyte tam, gdzie nie zmieszczą się inne modele. Doskonale nadaje się do pracy z klimatyzatorami ściennymi typu split oraz stojącymi i podwieszanymi urządzeniami kanałowymi. Istnieje także możliwość instalacji pompki bezpośrednio wewnątrz obsługwanego urządzenia. Pomimo małych rozmiarów Mini Aqua zapewnia maksymalny przepływ na poziomie dwunastów litrów na godzinę oraz maksymalną wysokość podnoszenia do dziesięciu metrów. Układ elektroniczny zatopiony w żywicy zwiększa bezpieczeństwo i przeciwdziała usterkom.

ASPEN Maxi

Model Maxi przeznaczony jest do pracy z większymi urządzeniami klimatyzacyjnymi. Urządzenie zostało zaprojektowane w myślą o maksymalnej wydajności, którą osiąga dzięki mocnemu silnikowi. Dzięki niemu może pochwalić się maksymalnym przepływem trzydziestu pięciu litrów na godzinę podnoszonym na wysokość nawet do piętnastu metrów. Urządzenie rekmendowane jest do pracy z klimatyzatorami typu split kanałowych, stojących i ściennych. Warto zauważyć, że pomimo dużej mocy ASPEN Maxi jest pompą cichą, w odległości metra od miejsca pracy emituje hałas na poziomie zaledwie trzydziestu pięciu decybeli. Wersja Maxi również posiada układy elektroniczne zatopione w żywicy, zapewniające bezpieczne użytkowanie, nawet w przypadku zalania pompki wodą.

Jak widać w asortymencie marki ASPEN z łatwością można znaleźć modele dostosowane do indywidualnych potrzeb. Mini AQUA  i Maxi AQUA to tylko przykład dostępnych pomp do skroplin. Sprzęt tej marki jest dostępny między innymi w ofercie firmy P.H.U. Popularna z Warszawy.

foot man - Pompy do odprowadzania skroplin: Pompki tłokowe typoszeregu ASPEN Mini AQUA i Maxi AQUA Warszawa
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz