Zamówienia internetowe
telefon kontaktowy Infolinia: (22) 417-06-00

Uchwyt do obcinarki zapadkowej Black Diamons Tools

Używanie modelu obcinarki do rur w małym rozmiarze może wiązać się z różnymi problemami – w przypadku ciasnej przestrzeni roboczej o ograniczonej możliwości ruchu bardzo trudno jest swobodnie manewrować narzędziem w odpowiedni sposób, co zdecydowanie utrudnia pracę.  Firma Black Diamond Tools wychodzi naprzeciw klientom i oferuje rozwiązanie, które sprawi, że praca będzie lżejsza i łatwiejsza dla użytkownika. Uchwyt do obcinarki zapadkowej do rur to odpowiedź na problem przestrzeni zbyt małej, by móc bez trudu sterować narzędziem w jej obrębie; pracując przy użyciu narzędzia umieszczonego w takim uchwycie kłopot znika.

Specyfikacja techniczna produktu

Narzędzie nie tylko pomaga w pracy poprzez ułatwienie użytkownikowi dostępu w przypadku bardzo małej przestrzeni do pracy, ale ponadto wyposażone jest w mechanizm sprężynowy, który daje pewność, że ostrze zawsze przetnie rurę tak jak chcemy. Dzięki temu nie ma konieczności wyciągania obcinarki z uchwytu tylko po to, by ją dokręcić. Warto wspomnieć na marginesie, że sama obcinarka wyposażona jest w unikalny system Smart Spring, który dopasowuje pozycję ostrza do kształtu przecinanej rury. Jeśli więc zdecydujemy się używać narzędzia bez uchwytu, producent gwarantuje celne i dokładne cięcie. Uchwyt pasuje do obcinarek, które można stosować do cięcia rur o średnicy od 1/8″ do 7/8″, a w przypadku rur metrycznych – od 4mm do 22mm. Ostrze jest niklowane i posiada tytanowe wykończenie, co daje gwarancję jakości i czyni obcinarki odpowiednimi do cięcia rur miedzianych oraz aluminiowych.

Dostępność na rynku

Uchwyt do obcinarki, podobnie jak samą obcinarkę zapadkową i wszystkie potrzebne akcesoria (takie jak nożyki zamienne) oraz inne narzędzia i akcesoria do serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych marki Black Diamond Tools można kupić w sklepach oraz hurtowniach specjalistycznych. Asortyment marki w konkurencyjnych cenach dostępny jest w hurtowni P.H.U. Popularna w Warszawie.