Gdzie zastosować pompkę Heavy Duty?

heavy duty 6m - Gdzie zastosować pompkę Heavy Duty?

Szukając pompki do skroplin, która najlepiej radzi sobie z usuwaniem dużych ilości skroplin w szybkim tempie, warto zwrócić uwagę na model Heavy Duty 6m i 10m. Producent powyższej pompki, firma ASPEN PUMPS, wychodzi swoim klientom naprzeciw, mając w swojej ofercie produkt, któremu duża prędkość przepływu wody nie sprawia żadnego problemu.

Gdzie zastosować pompkę Heavy Duty?

Produkt jest dostępny w dwóch wariantach, jeden o maksymalnej zalecanej wysokości podnoszenia wynoszącej 6 metrów, a drugi o maksymalnej wysokości 10 metrów. Dedykowany jest dla takich urządzeń, jak centrale wentylacyjne (AHU), chłodziarki sklepowe oraz nawilżacze powietrza. Powyższy wariant doskonale sprawdza się w sytuacji, w której potrzebne są pompki solidne i odporne na dużą prędkość przepływu; maksymalny przepływ w przypadku pompki Heavy Duty 6m to 900 L/godz., natomiast w wariancie 10-metrowym jest to 1250 L/godz.

Wydajność i niezawodność

Odporność na dużą prędkość przepływu oraz zdolność do szybkiego usuwania sporej ilości skroplin to niewątpliwie jeden z głównych atutów modelu Heavy Duty. Wysoka wydajność czyni produkt niezawodnym i bezproblemowym dla użytkownika urządzenia wyposażonego w taki rodzaj pompki do skroplin. Jak pozostałe produkty od producenta, ten wariant produktu jest bardzo łatwy w instalacji. Zbiornik w pompce jest pojemny i mieści 4 litry, a zawór w modelu Heavy Duty jest jednokierunkowy. Pompka Heavy Duty to produkt, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju urządzeniach. Przy jego zakupie nie trzeba martwić się o to, czy pompa poradzi sobie z dużą ilością skroplin i wysoką prędkością przepływem wody.

Gdzie kupić pompkę do skroplin Heavy Duty?

Pompka Heavy Duty 6m i 10m od producenta ASPEN PUMPS to produkt ogólnodostępny. Można nabyć go w sklepach i hurtowniach zajmujących się sprzedażą części do klimatyzatorów oraz do produktów stosowanych w branży chłodniczej. Powyższy wariant pompki do skroplin można kupić w P.H.U. Popularna w Warszawie, podobnie jak inne modele pomp od tego producenta.

foot man - Gdzie zastosować pompkę Heavy Duty?
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz