Regulator ciśnienia

Regulator ciśnienia

Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości regulatory ciśnienia, które pozwalają na uzyskanie optymalnej pracy instalacji. Wraz z hurtownią P.H.U. Popularna realizacja projektów jest jeszcze prostsza!

Regulatory ciśnienia mogą być instalowane po stronie gazowej i cieczowej skraplacza w instalacjach klimatyzacji i chłodnictwa. Regulator ciśnienia skraplania pozwala na uzyskanie właściwego ciśnienia skraplania w urządzeniach na podstawie pomiaru temperatury. Mogą być używane z różnymi czynnikami chłodniczymi.

Oferujemy wysokiej jakości komponenty, w tym regulator ciśnienia Danfoss – uznanego producenta komponentów do układów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Produkt taki jak Danfoss regulator to niezawodny wybór na lata.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, prosimy o kontakt – nasi pracownicy odpowiedzą na nie szybko i wyczerpująco.

P.H.U. Popularna – regulatory Danfoss i innych marek – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem i zachęcamy do złożenia zamówienia!

foot man - Regulator ciśnienia
Skontaktuj się z nami

POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A.
z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16;
02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców
w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34,
REGON: 147254784, wyokość kapitału
akcyjnego spólki 50.000 zł.

Formularz