Zamówienia internetowe
telefon kontaktowy Infolinia: (22) 417-06-00

Regulator ciśnienia

Naszym klientom dostarczamy wysokiej jakości regulatory ciśnienia, które pozwalają na uzyskanie optymalnej pracy instalacji. Wraz z hurtownią P.H.U. Popularna realizacja projektów jest jeszcze prostsza!

Regulatory ciśnienia mogą być instalowane po stronie gazowej i cieczowej skraplacza w instalacjach klimatyzacji i chłodnictwa. Regulator ciśnienia skraplania pozwala na uzyskanie właściwego ciśnienia skraplania w urządzeniach na podstawie pomiaru temperatury. Mogą być używane z różnymi czynnikami chłodniczymi.

Oferujemy wysokiej jakości komponenty, w tym regulator ciśnienia Danfoss – uznanego producenta komponentów do układów chłodniczych i klimatyzacyjnych. Produkt taki jak Danfoss regulator to niezawodny wybór na lata.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, prosimy o kontakt – nasi pracownicy odpowiedzą na nie szybko i wyczerpująco.

P.H.U. Popularna – regulatory Danfoss i innych marek – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem i zachęcamy do złożenia zamówienia!