Regulatory temperatury

Regulatory temperatury

Zastosowanie regulatorów temperatury w instalacjach umożliwia uzyskanie nie tylko dużej wygody, ale również oszczędności.

W naszym asortymencie znalazły się różne rodzaje regulatorów temperatury do instalacji wentylacyjnych i chłodniczych, a także grzewczych, które pozwalają na ustalenie i utrzymanie optymalnej temperatury.

Dostarczamy komponenty uznanych producentów, w tym:

  • regulator Honeywell
  • regulator temperatury Carel
  • regulator temperatury MRT-S, a także regulator temperatury MRT-S v.5

Powyższe regulatory pozwalają na łatwe zaprogramowanie parametrów pracy i mogą być stosowane w różnych instalacjach. Wyróżniają się łatwą instalacją, a także prostotą obsługi, dlatego mogą być stosowane przez każdego, nawet przez osoby bez specjalistycznej wiedzy.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z dostępnymi u nas regulatorami temperatury, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.

Hurtownia P.H.U. Popularna Carel, MRT-S, Honeywell regulator temperatury – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i życzymy udanych zakupów!

foot man - Regulatory temperatury
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz