Trójniki

Trójniki

Niezawodny trójnik Cu – trójnik miedziany – w naszej hurtowni P.H.U. Popularna można zamówić najwyższej jakości komponenty tego rodzaju!

Naszym klientom oferujemy trójniki z miedzi w rożnych wariantach do wyboru, między innymi popularny trójnik miedziany 15 posiadający szerokie zastosowanie przy łączeniu rur miedzianych w instalacjach chłodniczych.

Miedź jest niezwodnym materiałem pozwalającym na uzyskanie optymalnych parametrów pracy instalacji – wykazuje wysoką odporność na temperatury, można stosować ją z różnymi czynnikami, a także jest łatwa w łączeniu.

Trójnik miedziany – cena na najniższym poziomie!

W naszej hurtowni trójniki miedziane można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach – znacznie niższych niż w innych sklepach. Dzięki temu wykonanie instalacji wraz z nami może być jeszcze tańsze!

Specjaliści z hurtowni P.H.U. Popularna są zawsze do Państwa dyspozycji, gdy potrzebna jest pomoc w doborze najlepszych komponentów.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą trójników miedzianych i zapraszamy do złożenia zamówienia!

foot man - Trójniki
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz