Trójniki PVC

Trójniki PVC

Oferujemy wysokiej jakości trójniki PCV dostępne w wielu wariantach do wyboru – nasza hurtownia P.H.U. Popularna zapewnia dostęp do pełnej gamy komponentów w najniższych cenach!

Trójniki wykonane z PCV (polichlorku winylu) posiadają szerokie zastosowanie przy tworzeniu różnych typów instalacji bazujących na rurach PCV. Są lekkie, wytrzymałe, żywotne, a także odporne na szereg czynników zewnętrznych oddziałujących na instalacje.

W naszym asortymencie posiadamy różne warianty trójników PCV, w tym popularny trójnik kolankowy o szerokim zastosowaniu w instalacjach PCV, przede wszystkim w instalacjach wentylacyjnych do rozdzielania i łączenia przewodów.

Dostępne u nas trójniki PCV to zawsze atrakcyjne ceny – dzięki temu nie muszą Państwo obawiać się o wysokie koszty związane z zakupem potrzebnych komponentów.

W razie pytań związanych z dostępnymi u nas komponentami do instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych zawsze pozostajemy do usług.

Hurtownia P.H.U. Popularna zachęca do skorzystania ze swojej oferty!

foot man - Trójniki PVC
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz