Walizki na narzędzia

walizka na kielcharke - Walizki na narzędzia

Oferujemy szeroką gamę praktycznych walizek na narzędzia – z nimi przechowywanie i przenoszenie potrzebnych narzędzi do pracy staje się jeszcze prostsze!

Dla klientów poszukujących najwyższej jakości produktów takich jak walizki hurtownia P.H.U. Popularna przygotowała różne modele. Wraz z nami można dobrać idealne walizki na każdego typu narzędzia serwisowe, pomiarowe czy spawalnicze – zarówno narzędzia ręczne, jak również nowoczesne elektronarzędzia.

W naszym asortymencie dostępne są głównie walizki wykonane z wytrzymałych i lekkich tworzyw sztucznych – dopasowana walizka plastikowa na narzędzia pozwala na skuteczną ochronę zawartości i zabezpiecza narzędzia przed uszkodzeniami powstałymi wskutek transportu.

Dostarczamy walizki przeznaczone na narzędzia różnych producentów, między innymi uznanej marki Black Diamond Tools.

Jeśli potrzebna jest dopasowana walizka plastikowa na różnego rodzaju narzędzia, zachęcamy do bliższego zapoznania się z nasza ofertą.

W razie dodatkowych pytań nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Życzymy udanych zakupów wraz z P.H.U. Popularna!

foot man - Walizki na narzędzia
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz