Zawory chłodnicze

Zawory chłodnicze

Hurtownia P.H.U. Popularna oferuje najwyższej jakości komponenty przeznaczone do instalacji klimatyzacji, wentylacyjnych, chłodniczych i grzewczych!

W tej kategorii mogą znaleźć Państwo specjalistyczne zawory przeznaczone do wyżej wymienionych instalacji, w tym zawory chłodnicze oraz zawory klimatyzacji jak zawór serwisowy klimatyzacji.

Prowadzimy sprzedaż zaworów uznanych producentów, między innymi takich jak Castel zawory, która jest znana na całym świecie i chętnie wybierana przez instalatorów. Także prowadzimy sprzedaż elementów innych marek.

Gwarantujemy szeroki wybór komponentów do instalacji, zapewniamy również szybką realizację złożonych u nas zamówień oraz przystępne ceny – z nami zapłacą Państwo jeszcze mniej niż w innych hurtowniach.

W razie dodatkowych zapytań związanych z naszym asortymentem jesteśmy stale do Państwa usług.

Hurtownia P.H.U. Popularna – tanie zawory do klimatyzacji i chłodnictwa, zaworek serwisowy klimatyzacji – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie!

foot man - Zawory chłodnicze
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz