Zawory rozprężne

Zawory rozprężne

Hurtownia P.H.U. Popularna oferuje wysokiej jakości zawory rozprężne stosowane powszechnie jako element automatyki chłodniczej. Naszym klientom zapewniamy dostęp do najwyższej jakości komponentów w niskich cenach!

Zawór rozprężny, automatyczny zawór rozprężny, elektroniczny zawór rozprężny czy też zawór rozprężający, który określany jest w skrócie mianem TZR jest stosowany w instalacjach chłodniczych. Montowany jest przed parownikiem i ma rozprężać czynnik chłodniczy i utrzymywać napełnienie parownika. Regulacja zaworu rozprężnego odbywa się głównie z wykorzystaniem sprężyny regulacyjnej.

W ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty jak zawory rozprężne Danfoss. Każdy zawór rozprężny Danfoss to wysokiej klasy komponent zapewniający niezawodną pracę. Regulacja zaworu rozprężnego Danfoss również jest bardzo prosta.

W naszej hurtowni na zawór rozprężny cena jest zawsze atrakcyjna – zapłacą Państwo mniej niż w konkurencyjnych hurtowniach.

Hurtownia P.H.U. Popularna – kup zawór rozprężny – zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

foot man - Zawory rozprężne
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz