Zawory zwrotne

Zawory zwrotne

Potrzebny zawór zwrotny – zawór rewersyjny? Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą komponentów tego rodzaju w naszej hurtowni P.H.U. Popularna!

Zawór zwrotny to jeden z komponentów w instalacjach, który służy do zapewnienia przepływu płynu w jednym kierunku. Zawory te dzielimy na różne rodzaje, w tym zawory grzybkowe, kulowe, płytkowe i membranowe.

Zawory te posiadają szerokie zastosowanie, między innymi w instalacjach klimatyzacyjnych oraz w instalacjach chłodniczych.

Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty takie jak zawór zwrotny Danfoss, w tym zawór zwrotny NRV.

Każdy dostępny w ofercie firmy Danfoss zawór zwrotny to element dopracowany w najmniejszych detalach, który pozwala na uzyskanie niezawodnych parametrów pracy.

Na wszystkie zawory i inne komponenty dostępne w naszym asortymencie zapewniamy zawsze atrakcyjne, przystępne ceny – u nas zapłacą Państwo mniej niż u konkurencji!

P.H.U. Popularna – zawory zwrotne Danfoss – zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszej hurtowni!

foot man - Zawory zwrotne
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz