Dla hurtownika

P.H.U. Popularna działa nieprzerwanie na rynku od 1990 roku, co daje nam długoletnie doświadczenie związane z profesjonalną sprzedażą szeroko pojętego asortymentu z branży chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, gastronomii oraz artykułów gospodarstwa domowego (AGD). Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój, dlatego systematycznie powiększamy asortyment naszej hurtowni. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na dostęp do bogatej oferty produktów najwyższej jakości, włączając w to najnowsze technologie.

Asortyment naszej hurtowni

W naszej ofercie znajdują się części do AGD (dużego i drobnego) oraz wszelkiego rodzaju komponenty do systemów klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i szeroko pojętej gastronomii. Posiadamy części zamienne do klimatyzatorów i wentylatorów, a także wszystko, co jest niezbędne do profesjonalnego montażu oraz sprawnego serwisowania urządzeń i całych instalacji.

Ogromna baza dostępnych produktów umożliwia nam sprawną realizację każdego zamówienia. Co istotne, w naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości zamienniki do markowych urządzeń, takich firm jak: Amica, Polar, Whirpool, Zanussi, Indesit, Mastercook, LG, Hyundai, Refco, Tecumsech, Spa, Fach.

Podsumowując – oferujemy:

  • komponenty dla chłodnictwa
  • komponenty dla wentylacji przemysłowej i domowej
  • komponenty dla klimatyzacji
  • komponenty AGD
  • narzędzia do naprawy urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i AGD.
about us - Dla hurtownika

Dla kogo?

Oferta naszej hurtowni skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, którzy poszukują różnego rodzaju elementów eksploatacyjnych czy części zamiennych do sprzętu AGD, jak i do profesjonalnych firm monterskich i serwisowych, które potrzebują solidnego dostawcy nawet najtrudniej dostępnych części oraz innych elementów potrzebnych do zbudowania i konserwacji instalacji.

Stanowimy niezawodne wsparcie dla:

  • serwisów sprzętu AGD oraz sprzętu gastronomicznego
  • monterów i serwisantów klimatyzacji oraz systemów wentylacyjnych
  • firm instalujących systemy i urządzenia chłodnicze

Obok bogatej oferty części zamiennych i komponentów instalacyjnych, posiadamy szeroki asortyment profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi, takich jak: kielicharka do rur, obcinarka do kaplary, obcinarka do rur itd.

Co nas wyróżnia?

Naszą największą zaletą jest wieloletnie doświadczenie, które procentuje doskonałą znajomością branży i ugruntowaną pozycją na rynku. Stawiamy na sprawną organizację i skuteczne procesy logistyczne, dzięki temu kupowanie u nas odbywa się szybko, sprawnie i wygodnie.

Hurtownia Popularna jest doskonale wyposażona, nawet w takie części, które bywają na ranku niezwykle trudno dostępne. Nasza rozbudowana oferta gwarantuje, że jeśli czegoś nie możesz znaleźć, to najpewniej znajdziesz to w naszym magazynie. Dodatkowo możesz w 100% liczyć na nasz personel i jego fachowe wsparcie. Są to doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy, traktując ją z pasją i z zaangażowaniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Cenimy sobie jasne zasady współpracy, pełne wsparcie dla klientów oraz fachowe doradztwo. Nasze magazyny są uporządkowane, co pozwala na szybkie i wygodne kupowanie. Wybierając nas, oszczędzasz czas i pieniądze, a w zamian zyskujesz wysokiej jakości produkty, które służą przez długie lata.  Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń lub przyjedź do naszej hurtowni. Satysfakcja – gwarantowana!

Zapraszamy do kontaktu emailowego popularna@popularna.pl

foot man - Dla hurtownika
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz