O firmie

Fachowe doradztwo techniczne
Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A z centralą w Warszawie specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych AGD, komponentów chłodnictwa i klimatyzacji. Funkcjonujemy na rynku od 1990 roku, cały okres naszej działalności to czas intensywnej nauki i dynamicznego rozwoju. Działalność opieramy na nowoczesnych systemach zarządzania firmą, wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, konsekwencji w działaniach ukierunkowanych na stały rozwój..
Kontakt: sklep@popularna.pl

Szybka reakcja na potrzeby klientów
Stały i doświadczony zespół pracowników gwarantuje sprawną i kompleksową obsługę naszych Klientów. Osiągnęliśmy stabilną pozycję na rynku, zyskaliśmy uznanie i zaufanie naszych Klientów, zwiększamy zatrudnienie i obroty, bazujemy na własnym kapitale i wieloletniej znajomości branży. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Rabaty już od 10% !!!

galeria ofirmie 02 - O firmie

Najwyższa jakość towarów i atrakcyjne ceny!

Centrala naszej firmy znajduje się w Warszawie, nasze usługi oferujemy również w filiach otworzonych w Lublinie, Białymstoku oraz Olsztynie. Jesteśmy w stanie dotrzeć z naszą ofertą do każdego Klienta w kraju jak i za granicą! Dotychczasowe sukcesy to efekt ciągłego podnoszenia jakości naszych usług, zaspokajania wszystkich potrzeb i wymagań Klientów, a także ogromna rola pracowników, którzy kształtują nasz wizerunek w codziennych relacjach z Klientem. Jesteśmy dystrybutorem wielu krajowych jak i zagranicznych producentów: Whirlpool, Danfoss, Aspen, Amica, Ariston, Refco, Tecumsech, Spa, Fach, Indesit, Selfa, Mera, Pnefal, Światowit Ebrille, Whirlpool, Zelmer, Electrolux, Ibermatic, Hisense, Indesit, Feinrohren i wielu innych.

Staramy się stale powiększać naszą ofertę, dbamy o najlepszą jakość oferowanych towarów, ponad 20 000 indeksów dostępnych „od ręki”. W naszej hurtowni części zamiennych AGD znajdziecie Państwo części do pralek, lodówek, kuchenek, zmywarek, agregaty chłodnicze. Szukacie programatora lub silnika do pralki? Jesteśmy gotowi do realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym stało się to możliwe w jak najkrótszym czasie.

Nasz sklep internetowy: Popularnaklima.pl 

POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wysokość kapitału zakładowego spółki 50.000 zł.

Twój ekspert od komfortu

ico about 2 - O firmie
Wierzymy w utrzymanie solidnych podstawowych wartości

Tworzymy odpowiedni klimat i temperaturę dla twojego domu. Opieramy naszą działalność na uczciwości, pracy zespołowej i odpowiedzialności, a tego oczekują od nas nasi klienci.

ico about 3 - O firmie
Traktujemy każdego klienta jak rodzinę

Tworzymy odpowiedni klimat i temperaturę dla twojego domu. Opieramy naszą działalność na uczciwości, pracy zespołowej i odpowiedzialności, a tego oczekują od nas nasi klienci.

ico about 1 - O firmie
Wierzymy w wyznaczanie wyższych standardów

Opieramy naszą działalność na uczciwości, pracy zespołowej i odpowiedzialności, a tego oczekują od nas nasi klienci.

30 lat doświadczenia

Nasi partnerzy

foot man - O firmie
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz