Czujniki

Czujniki

W naszym asortymencie znalazły się czujniki temperatury NTC oraz czujniki temperatury PTC pozwalające na szybki i dokładny pobór informacji dotyczących temperatury.

Czujka NTC oraz komponent taki jak PTC czujnik znalazły szerokie zastosowanie w elektronice sterującej chłodnictwem i ogrzewaniem – stosowane jako czujnik temperatury do sterownika umożliwiają efektywny pomiar i wspomagają aktywne sterowanie urządzeniami i instalacjami na podstawie wyników pomiaru.

Oferujemy wysokiej jakości czujniki PTC i NTC – czujnik temperatury oferowany przez nas to sprawdzony wybór dla różnych urządzeń i instalacji, które przeznaczone są także do użytku przemysłowego.

W naszej hurtowni na czujnik temperatury PTC oraz czujnik NTC cena jest zawsze atrakcyjna – dzięki temu nie muszą Państwo ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy stale do Państwa usług.

Potrzebny czujnik PTC lub czujnik temperatury NTC? Zapraszamy serdecznie do złożenia zamówienia w naszej hurtowni P.H.U. Popularna!

foot man - Czujniki
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz