Hurtownia klimatyzacji Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A.

klimatyzator hyundai silver 25 kw inverter - Hurtownia klimatyzacji Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A.

Hurtownia klimatyzacji Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A. zapewnia dostęp do szerokiej gamy komponentów przeznaczonych do instalacji klimatyzacji oraz urządzeń klimatyzujących używanych w różnych obiektach. W naszym asortymencie znalazła się pełna paleta różnych części do klimatyzacji, a także innego rodzaju elementy do instalacji klimatyzacji:

  • pompki skroplin
  • grzałki odpływu skroplin,
  • opaski grzejne
  • agregaty i sprężarki
  • moduły i płytki sterujące
  • elementy montażowe – wsporniki i inne
  • narzędzia montażowe
  • środki chemiczne przeznaczone do czyszczenia i konserwacji klimatyzacji

Hurtownia klimatyzacyjna – Warszawa

Nasza hurtownia klimatyzacyjna w Warszawie oferuje kompletny asortyment produktów, które pozwalają na sprawne tworzenie, naprawę i modernizację instalacji klimatyzacyjnych. Wśród nich znaleźć można zarówno niezbędne narzędzia serwisowe, montażowe czy pomiarowe, jak i zaawansowane technologicznie komponenty i podzespoły. Proponujemy sprzedaż elementów klimatyzacyjnych zarówno w Warszawie, jak i w innych miastach oraz za pośrednictwem strony internetowej. Dzięki temu mogą Państwo zainwestować w sprawdzone i wysokojakościowe produkty – nawet bez wychodzenia z domu!

Profesjonalne doradztwo i obsługa

Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze odpowiednich elementów do instalacji klimatyzacyjnych. Wieloletnie doświadczenie i obszerna wiedza tematyczna pozwoliła nam zarówno na zbudowanie bogatej bazy produktów, lecz także zapewnić klientom fachowe doradztwo. Dzięki temu nasza hurtownia klimatyzacyjna w Warszawie może zagwarantować profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz realiom rynkowym, poza elementami do instalacji klimatyzacyjnych, proponujemy także sprzedaż komponentów do chłodnictwa oraz części dla wentylacji w Warszawie oraz online. Szeroki asortyment umożliwia więc kompleksowe wyposażenie swojego punktu serwisowego o wszystko, co z pewnością przyda się w branży HVAC. Zapewniamy dostępność produktów oraz szybki czas realizacji zamówienia, niezależnie od jego wielkości, jak również hurtowe, atrakcyjne ceny.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania, nasza hurtownia klimatyzacyjna w Warszawie jest do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A. – hurtownia klimatyzacji Warszawa – życzymy udanych zakupów!

foot man - Hurtownia klimatyzacji Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A.
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz