Komory chłodnicze

Komory chłodnicze

Nasza hurtownia P.H.U. Popularna oferuje dostęp do szerokiej gamy komponentów przeznaczonych dla chłodnictwa – z nami można budować niezawodne komory chłodnicze oraz komory mroźnicze.

Z nami można stworzyć niezawodnie działające systemy takie jak komora chłodnicza czy komora mroźnicza. Zarówno oparte o monobloki jak i agregaty tradycyjne.

Dostarczamy szeroką gamę akcesoriów, urządzeń oraz materiałów niezbędnych do ich budowy. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami oferującymi komponenty na komory chłodnicze – producent tego rodzaju elementów ma u nas wszystko, co jest potrzebne do ich wykonania.

Komora chłodnicza – cena nigdy nie była tak atrakcyjna!

W naszej hurtowni dbamy o zadowolenie klientów, dlatego jeśli chodzi o komory chłodnicze cena z nami zawsze będzie na przystępnym poziomie.

Komory chłodnicze – cennik komponentów dostępny jest w naszej hurtowni oraz on-line.

P.H.U. Popularna – akcesoria, urządzenia i materiały na komory chłodnicze i mroźnicze – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

foot man - Komory chłodnicze
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz