Kształtki miedziane

Kształtki miedziane

Oferujemy wysokiej jakości kształtki Cu – kształtki miedziane do instalacji chłodniczych. U nas można kupić je w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nasz katalog kształtek miedzianych obejmuje pełną gamę elementów. Doskonale nadają się jako kształtki miedziane do lutowania.

Dostępne u nas miedziane kształtki to komponenty wykonane z najlepszych materiałów, zapewniające skuteczną pracę bez usterek.

Sprzedawane przez nas kształtki miedziane producent wyposaża też w otuliny i w komponenty ułatwiające montaż. Dzięki temu kształtka miedziana może być szybko zainstalowana w każdym miejscu.

Kształtki miedziane – cennik

Potrzebna kształtka miedziana? Cena w naszej hurtowni jest najniższa!

U nas na kształtki miedziane cena zawsze jest atrakcyjna – zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni, dlatego proponujemy tak niskie ceny zakupu.

Cennik kształtek miedzianych jest do Państwa dyspozycji w naszej hurtowni. Nasze ceny kształtek miedzianych są nie do pobicia!

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do usług.

P.H.U. Popularna – kształtki miedziane – ceny na najniższym poziomie – zapraszamy do złożenia zamówienia w naszej hurtowni!

foot man - Kształtki miedziane
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz