Nakretki

Nakretki

Nasza hurtownia P.H.U. Popularna oferuje dostęp do pełnej gamy komponentów przeznaczonych do tworzenia instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz chłodnictwa. U nas można zakupić wszystko, co potrzebne – bez przepłacania!

W naszym bogatym asortymencie dostępne są również nakrętki mosiężne oraz nakrętki miedziane, które znalazły szerokie zastosowanie przy realizacji instalacji, w tym instalacji grzewczych, chłodniczych i wodnych do użytku domowego i przemysłowego.

Oferujemy pełną gamę nakrętek, w tym między innymi takie jak nakrętka calowa, nakrętka złączna, nakrętka redukcyjna – są to nakrętki dostępne w różnych rodzajach średnic i gwintów, co pozwala na ich indywidualne dopasowanie do instalacji.

Każda nakrętka mosiężna oraz miedziana w naszej hurtowni jest wysokiej jakości produktem cechującym się wysoką odpornością, trwałością i wytrzymałością.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszym asortymentem pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do wybrania oferty hurtowni P.H.U. Popularna!

foot man - Nakretki
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz