Sklep z podgrzewaczami wody w Białymstoku

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu wody do celów sanitarnych? Odpowiedź jest prosta – wystarczy zainwestować w energooszczędne podgrzewacze przepływowe marki BIAWAR! W ofercie naszego sklepu w Białymstoku znajdziesz szeroki wybór komponentów, które pozwolą Ci szybko i wydajnie przywrócić komfort w Twoim domu.

Hurtownia Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A. jest oficjalnym dystrybutorem marki BIAWAR. Oferujemy min. energooszczędne jednofazowe i trójfazowe podgrzewacze przepływowe do szybkiego i wydajnego ogrzania wody dla potrzeb sanitarnych. Te nowoczesne urządzenia charakteryzują się prostą obsługą i wysoką wydajnością, ponieważ zużycie energii dostosowuje automatycznie do pobieranej wody.

aktu foto bialy biawar 01 - Podgrzewacz wody Białystok

Profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze części

Dbamy o to, aby wszystkie oferowane przez nas części zamienne nie tylko charakteryzowały się wysoką jakością, ale także spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że zakupione części będą trwałe i niezawodne.
Celem uzyskania precyzyjnej informacji polecamy zapoznanie się z katalogami oraz zapraszamy do kontaktu z wybranym sklepem. Nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze odpowiedniego urządzenia, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Jednofazowy przepływowy podgrzewacz OSKAR (10712) ze sterowaniem hydraulicznym

Podgrzewacze przepływowe serii Oskar to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie podgrzewania ciepłej wody. Do obsługi jednego punktu poboru służą urządzenia bezciśnieniowe standardowo wyposażone w odpowiednią armaturę w zależności od wybranej wersji podgrzewacza.

Ogrzewacz OSKAR przeznaczony jest do podgrzewania wody dla potrzeb sanitarnych. Może być instalowany wszędzie tam, gdzie jest doprowadzenie wody i energii elektrycznej. Nie może być umieszczony w miejscu, gdzie temperatura spada poniżej 0°C. Jest bardzo ekonomiczny w użytkowaniu ze względu na bardzo krótki czas rozgrzewu i minimalne straty energii elektrycznej. Posiada pokrętło do dwustopniowej regulacji mocy (3,5 i 5,5 kW). Ogrzewacz można łatwo i szybko zainstalować bezpośrednio na baterii (bateria bezciśnieniowa w kpl).

podgrzewacz qjs6f2ey2kaddxey8b0hwhyf0uy1bsys7l48gndcsa - Podgrzewacz wody Białystok

Podstawowe cechy urządzenia:

klasa energetyczna A (zgodnie z Dyrektywa ErP)
wersja umywalkowa (OP-5U),
wersja prysznicowa (OP-5P),
podgrzewacz ciśnieniowy (OP-5C)
sterowanie hydrauliczne
dwa stopnie mocy – 3,5 oraz 5,5 kW
wyłącznik termiczny chroniący urządzenie przed przegrzaniem
lampka sygnalizująca pracę podgrzewacza
możliwość uniwersalnego montażu nad i pod umywalka (tylko OP-5C)
podgrzewacz w wersji ciśnieniowej umożliwia podłączenie maksymalnie dwóch punktów poboru c.w.u.
szybkie nagrzewanie wody
prosty montaż
głębokość 81 mm
szerokość 200 mm
wysokość 192 mm

Trójfazowy ciśnieniowy przepływowy podgrzewacz KASKADA 2 (16585) ze sterowaniem hydraulicznym

Podgrzewacze przepływowe serii Kaskada 2 to sterowane hydraulicznie, trójfazowe, ciśnieniowe urządzenia obsługujące kilka punktów poboru wody. Posiadają one dwa zakresy pracy i występują w 4 wersjach: o mocy 12, 18, 21 i 24 kW. Pozwala to na dobór odpowiedniego podgrzewacza w zależności od zapotrzebowania na ciepłą wodę.

Podgrzewacz przeznaczony jest do szybkiego podgrzewania wody dla potrzeb sanitarnych. Może być instalowany wszędzie tam, gdzie jest doprowadzenie wody (ciśnienie od 0,2 do 0,6 MPa) i energii elektrycznej (wymagane zasilanie 3-fazowe). Ogrzewacz może zasilać kilka punktów poboru wody równocześnie. Podgrzewacz jest ekonomiczny w użytkowaniu, ponieważ zużycie energii (ilość załączonych grzałek) dostosowuje się automatycznie (sterowanie hydrauliczne) do ilości pobieranej wody oraz zależy od włączonego zakresu nagrzewania. Dostępne są dwa zakresy grzania, co wpływa na energooszczędność podgrzewaczy tej serii. Temperatura wody wypływającej z podgrzewacza zależna jest od temperatury wody dopływowej, natężenia przepływu i załączonej mocy. W okresie letnim, kiedy woda sieciowa ma temperaturę ok.15°C, należy stosować zakres I. W okresie zimowym, kiedy temperatura wody sieciowej spada poniżej 10°C, skorzystamy z II zakresu.

podgrzewacz1 - Podgrzewacz wody Białystok

Podstawowe cechy urządzenia:

klasa energetyczna A (zgodnie z Dyrektywą ErP)
dostępne moce: 12, 18, 21 i 24 kW
sterowanie hydrauliczne
dwustopniowa regulacja mocy
wyłącznik termiczny chroniący urządzenie przed przegrzaniem
lampki sygnalizujące pracę podgrzewacza
podgrzewacz umożliwia podłączenie kilku punktów poboru c.w.u.
możliwość wyprowadzenia króćców do ściany (wersja fabryczna) lub do dołu (po zakupie akcesorium)
głębokość 130 mm
szerokość 210 mm
wysokość 460 mm

biawar - Podgrzewacz wody Białystok
Pobierz katalog
biawar - Podgrzewacz wody Białystok
Pobierz katalog
Masz pytania?
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego!
foot man - Podgrzewacz wody Białystok
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz