Hurtownia uszczelniaczy

uszczelniacz leak lock - Hurtownia uszczelniaczy

P.H.U. Popularna działa już od 1990 roku – od tego czasu oferujemy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości części zamiennych do urządzeń AGD, wentylacji, chłodnictwa i klimatyzacji. Naszym głównym celem jest pełne zaopatrzenie i satysfakcja klientów!

W naszym asortymencie można znaleźć pełną gamę elementów uznanych producentów, które są dopasowane do urządzeń różnych marek, między innymi takich jak Hisense, Amica, Whirlpool, BOSCH, Electrolux, Zelmer, Indesit, Ariston.

Dzięki bogatej ofercie działamy jako sklep oraz hurtownia uszczelniaczy, części mechanicznych, elektrycznych, narzędzi oraz akcesoriów.

Obsługujemy klientów z Warszawy, gdzie znajduje się nasza główna siedziba, a także posiadamy filie zlokalizowane między innymi w Lublinie, Białymstoku oraz w Olsztynie. Ponadto, za pomocą wysyłki jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów na terenie całego kraju, a także za granicą.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Popularna – sklep hurtownia części zamiennych AGD, wentylacji, chłodnictwa i klimatyzacji – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

foot man - Hurtownia uszczelniaczy
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz