Zamówienia internetowe
telefon kontaktowy Infolinia: (22) 417-06-00

Hurtownia uszczelniaczy

P.H.U. Popularna działa już od 1990 roku – od tego czasu oferujemy naszym klientom dostęp do najwyższej jakości części zamiennych do urządzeń AGD, wentylacji, chłodnictwa i klimatyzacji. Naszym głównym celem jest pełne zaopatrzenie i satysfakcja klientów!

W naszym asortymencie można znaleźć pełną gamę elementów uznanych producentów, które są dopasowane do urządzeń różnych marek, między innymi takich jak Hisense, Amica, Whirlpool, BOSCH, Electrolux, Zelmer, Indesit, Ariston.

Dzięki bogatej ofercie działamy jako sklep oraz hurtownia uszczelniaczy, części mechanicznych, elektrycznych, narzędzi oraz akcesoriów.

Obsługujemy klientów z Warszawy, gdzie znajduje się nasza główna siedziba, a także posiadamy filie zlokalizowane między innymi w Lublinie, Białymstoku oraz w Olsztynie. Ponadto, za pomocą wysyłki jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów na terenie całego kraju, a także za granicą.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszą ofertą zawsze pozostajemy do dyspozycji.

Popularna – sklep hurtownia części zamiennych AGD, wentylacji, chłodnictwa i klimatyzacji – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!