Ekspander Black Diamond Tools

glowica do roztlaczarki 8 mm 13708 - Ekspander Black Diamond Tools

Firma Black Diamond Tools oferuje swoim klientom roztłaczarkę ręczną do rur metrycznych oraz calowych. W swoim asortymencie ma cały zestaw głowic; część z nich wchodzi w skład zestawu razem z ekspanderem, część można dokupić dodatkowo. Podobnie jak samo urządzenie, głowice do roztłaczarki zbudowane są lekkich stopów aluminium bardzo dobrej jakości. Każda głowica składa się z sześciu płatowych elementów, które są odpowiednio obrabiane – tak, aby były na tyle precyzyjne, by zapewnić użytkownikowi konsekwentny i spójny wynik pracy przy każdym użyciu ekspandera.

Głowice do roztłaczarki do rur calowych

W zestawie razem z ekspanderem można kupić osiem różnych głowic, a każdy z rozmiarów ma odpowiednio do siebie przypisany kolor. Cechą charakterystyczną urządzenia od tego producenta jest fakt, że jako jedyni na świecie stworzyli głowicę do roztłaczarki, której wymiary to 1/4″. Poza tym rozmiarem firma oferuje także głowice stosowane w przypadku rur o średnicy 3/8″, 1/2″, 5/8″, 3/4″, 7/8″, 1″ oraz 1-1/8″. Dodatkowo poza zestawem oferowane są główki 1-1/4″, 1-3/8″, 1-1/2″, a także 1-5/8″.

Głowice do roztłaczarki do rur metrycznych

W drugim wariancie urządzenia, dedykowanym dla roztłaczania rur metrycznych, zestaw ośmiu głowic dołączonych do ekspandera obejmuje wymiary: 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 15mm, 16mm, 18mm oraz 22mm. Jeśli te główki nie są wystarczające, producent daje klientom możliwość dokupienia większych – o wymiarach 31mm, 35mm, 37mm oraz 41mm. Spory wybór wielkości zapewnia wystarczającą możliwość wyboru, tak aby każdy mógł znaleźć odpowiednie modele, które poradzą sobie z stawianymi przez użytkownika zadaniami.

Dostępność główek

Większość z głowic można kupić w komplecie z samym ekspanderem, jednak sklepy oferują także sprzedaż pojedynczych produktów poza zestawem oraz dodatkowych głowic, które producent ma w swoim asortymencie. Główki do roztłaczarki ręcznej od firmy Black Diamond Tools, jak i samą roztłaczarkę, można kupić w hurtowni P.H.U. Popularna w Warszawie.

foot man - Ekspander Black Diamond Tools
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz