Trójniki mosiężne

Trójniki mosiężne

Prezentujemy szeroką gamę trójników mosiężnych przeznaczonych do realizacji instalacji – w naszej hurtowni są one dostępne w wielu wariantach do wyboru i zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach!

Trójniki mosiężne są używane w różnych instalacjach ze względu na swoją wysoką odporność na korodowanie, w tym także wskutek oddziaływania wody morskiej. Dzięki temu pozwalają na stworzenie trwałej, niezawodnie działającej instalacji.

Jeśli potrzebny jest trójnik mosiężny, nasza hurtownia P.H.U. Popularna zapewnia dostęp do wielu wariantów tego rodzaju komponentu. Oferujemy trójniki równoprzelotowe, a także redukcyjne i nyplowe w różnych średnicach.

Na wszystkie komponenty zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny – to powoduje, że nasi klienci mogą zapłacić za nie jeszcze mniej niż w konkurencyjnych hurtowniach.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem pozostajemy do Państwa dyspozycji – nasi pracownicy pomogą w doborze właściwych elementów.

Zamówienia realizujemy także wysyłkowo – na terenie całego kraju i za granicą.

Życzymy udanych zakupów wraz z hurtownią P.H.U. Popularna!

foot man - Trójniki mosiężne
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz