Zawory Honeywell

Zawory Honeywell

Hurtownia P.H.U. Popularna prowadzi sprzedaż najwyższej jakości komponentów przeznaczonych do instalacji – w tej kategorii mogą Państwo sprawdzić wszystkie dostępne u nas zawory Honeywell. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny!

Honeywell to firma, która od lat zajmuje się dostawą rozwiązań wspierających wydajność i oszczędność energii urządzeń. Specjalizuje się w przemysłowych systemach sterowania, automatyce, bezpieczeństwie.

Obecnie w wielu instalacjach można znaleźć zawór Honeywell – firma dostarcza zawory stosowane między innymi w instalacjach przeciwpożarowych (PPOŻ), instalacjach chłodniczych oraz wodnych jak zaworki liniowe, zawory elektromagnetyczne.

Każdy zawor Honeywell to profesjonalny produkt, który jest wykończony w najmniejszych szczegółach dla niezawodnego działania. Dzięki temu firma ta zyskała tak dużą popularność na całym świecie i jej komponenty chętnie wybierane są również przez polskich instalatorów.

Hurtownia P.H.U. Popularna – Honeywell zawory – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej!

foot man - Zawory Honeywell
Skontaktuj się z nami

POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A.
z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16;
02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców
w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34,
REGON: 147254784, wyokość kapitału
akcyjnego spólki 50.000 zł.

Formularz