Zawór stałego ciśnienia

Zawór stałego ciśnienia

Hurtownia P.H.U. Popularna dostarcza wysokiej jakości zawory przeznaczone do wielu typów instalacji, w tym także do instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych i grzewczych.

W tej kategorii mogą Państwo dobrać odpowiedni zawór wodny – zawór stałego ciśnienia, który służy do regulacji ciśnienia wody i stosowany jest jako reduktor ciśnienia w instalacjach.

Dzięki swojej odpowiedniej budowie zawory stałego ciśnienia są tak skuteczne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów mogą posłużyć na lata – korpus zaworu produkuje się z materiałów odpornych na niszczące czynniki zewnętrzne.

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości zawory – można zamówić u nas zawór upustowy Danfoss – jednego z renomowanych producentów komponentów stosowanych w instalacjach sanitarnych.

Na wszystkie komponenty do instalacji nasza hurtownia zawsze zapewnia bardzo atrakcyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą zaprezentowaną na stronie internetowej i zachęcamy do złożenia zamówienia!

foot man - Zawór stałego ciśnienia
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz