Zawory Schrader

Zawory Schrader

Hurtownia P.H.U. Popularna zaprasza do zapoznania się z pełną gamą komponentów przeznaczonych do instalacji – w tej kategorii mogą Państwo zakupić zawór Schradera w bardzo atrakcyjnej cenie!

Zaworek Schredera czy też zawór Schrader to specjalny rodzaj zaworu, który został skonstruowany przez Augusta Schradera. Stosowany jest on w różnych wyrobach, między innymi w dętkach i felgach samochodowych. Potocznie określany jest mianem wentyla samochodowego albo zaworu amerykańskiego (AV).

Także zawór Schradera posiada szerokie zastosowanie w innych miejscach, między innymi w instalacjach chłodniczych, ułatwiających instalatorom uzupełnienie i regulację ilości czynnika chłodniczego.

W naszej hurtowni mogą znaleźć Państwo wysokiej jakości zawory o wszechstronnym zastosowaniu, w tym także zawory Schradera – zapewniamy szybką i sprawną realizacje złożonych u nas zamówień, a także bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszym asortymentem jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

Hurtownia P.H.U. Popularna – życzymy udanych zakupów!

foot man - Zawory Schrader
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz