Instalacje wentylacyjne: Obcinarki zapadkowe do rur Warszawa

obcinarka do rur 11211 - Instalacje wentylacyjne: Obcinarki zapadkowe do rur Warszawa

Narzędzia do obcinania rur – zalety i zastosowanie

Podstawą funkcjonowania każdej firmy instalacyjnej oraz serwisu naprawczego urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych czy wentylacyjnych jest nie tylko wykwalifikowana załoga, ale także nowoczesne wyposażenie pozwalające na wykonanie szerokiego spektrum działań. Jednymi z nich jest sprzęt przeznaczony do pracy z wszelkiego rodzaju o rurowaniem urządzeń, w tym między innymi obcinarki zapadkowe do rur.

Tego typu narzędzia pozwalają na szybkie, dokładne i solidne cięcie rur miedzianych, aluminiowych oraz stalowych o różnych średnicach. Mnogość dostępnych w sklepach z narzędziami serwisowymi modeli pozwala na dobór narzędzia dostosowanego do planowanych prac, w tym również cięcia rur znajdujących się w wąskich, trudno dostępnych miejscach. Dostępne są modele przeznaczone do cięcia ręcznego i mechanicznego.

Zapraszamy: P.H.U.”Popularna” Warszawa

Dodatkowym atutem obcinarek zapadkowych do rur jest ich solidna konstrukcja oraz fakt, że ich użycie nie wymaga żadnego przygotowania. Zakup wysokiej jakości produktu zapewnia nam zatem bezawaryjną pracę bez konieczności ponoszenia kosztów eksploatacyjnych. Na rynku znajdują się również konkretne modele przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Posiadanie w warsztacie narzędzia do cięcia rur pozwala nam na szybkie i dokładne wykonanie wielu prac z zakresu instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Obcinarki zapadkowe do rur znajdują również szerokie zastosowanie w trakcie napraw urządzeń chłodniczych oraz sprzętu AGD.

Jak więc widzimy obcinarki do rur to urządzenia wielofunkcyjne i stanowią niezwykle przydatne wyposażenie dla instalatorów oraz serwisantów. Ich zakup błyskawicznie zwraca się w postaci zaoszczędzonego czasu oraz dokładnie wykonanej pracy. Obcinarki zapadkowe do rur w Warszawie znajdują się w asortymencie PHU Popularna, który oferuje szereg narzędzi przeznaczonych do prac serwisowych oraz instalacyjnych z zakresu chłodnictwa i systemów klimatyzacyjno – wentylacyjnych.

foot man - Instalacje wentylacyjne: Obcinarki zapadkowe do rur Warszawa
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz