Ramy Flexi Base Frame | Rama Flexi Extender Frame

flexi extender frame 1200 rama dodatkowa - Ramy Flexi Base Frame | Rama Flexi Extender Frame

Charakterystyka ram Flexi Base Frame oraz Flexi Extender Frame

Ramy Flexi Base Frame oraz Flexi Extender Frame to nowoczesne rozwiązanie modułowe pozwalające na szybki oraz łatwą instalację wielu typów urządzeń, w tym również klimatyzatorów przemysłowych montowanych na przykład na dachach budynków. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pozwala na znaczną oszczędność czasu i środków firmom z zakresu  klimatyzacji oraz wentylacji.

Wykorzystanie Ramy Flexi Base Frame oraz Flexi Extender Frame zapewnia stabilność i równomierne rozłożenie obciążenia na całej powierzchni ramy. Dzięki temu dach na którym montowana jest rama może w bezpieczny sposób wytrzymać obciążenia punktowe. Ramy wykonane są z mocnego stopu stali ocynkowanej i mogą utrzymać obciążenie wyposażenia nawet do pół tony. Dzięki możliwości regulacji i maksymalnej wysokości wzniesienia urządzeń wynoszącej 405 mm ponad poziom pozwala na łatwy dostęp oraz konserwację zarówno sprzętu, jak i samego dachu.Ramy charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych, takich jak skrajne temperatury powietrza, nasłonecznienie oraz wilgotność.

Podstawową zaletą korzystania z ram Flexi Base Frame wydaje się jednak ich wyżej wspomniana modułowość i wszechstronność. Do podstawowej ramy Base możemy bowiem dołączyć  niemal nieograniczoną ilość ram Flexi Extender Frame, rozrastając cały system w wybranym kierunku oraz do samodzielnie dobranej wielkości. Jest to szczególnie przydatne w trakcie planowania rozmieszczenia klimatyzatorów czy wentylatorów dachowych na już częściowo zagospodarowanych powierzchniach. Ekipa instalacyjna może dopasować rozmieszczenie szybko omijając ewentualne przeszkody.

Ramy Flexi Base Frame oraz Flexi Extender Frame łączą zatem wiele cech stanowiących o nich jako o kompletnym i wydajnym systemie instalacji dachowych, dzięki którym odpowiednio ustawimy urządzenia nawet w trudniejszych sytuacjach, a wysoka jakość komponentów zapewni długotrwałe używanie bez ponoszenia kosztów eksploatacji.

foot man - Ramy Flexi Base Frame | Rama Flexi Extender Frame
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz