Wymienne nożyki do obcinarki Black Diamond Tools

nozyk obcinarki 11005 - Wymienne nożyki do obcinarki Black Diamond Tools

Do wszystkich modeli obcinarek marki Black Diamond Tools producent oferuje wymienne nożyki o różnych ostrzach i średnicach różnej długości, dając klientom bogaty wybór spośród swojego asortymentu. Nożyki pasują do modeli obcinarek Heavy Duty, Medium Duty, Medium-Large i Large.

Rozmiar, materiał i wykończenie

Każdy nożyk do obcinarki oferowany przez markę jest produkowany z dobrej jakości materiału, gwarantując użytkownikowi wysoki komfort pracy i pewność trwałości. Model o średnicy zewnętrznej 15,2 milimetrów jest niklowany, ale można dostać go także w wariancie z  tytanowym wykończeniem. Nożyk obcinarki o zewnętrznej średnicy 17,5 milimetrów jest produkowany z tych samych materiałów i przeznaczony jest do stosowania do rurek od 1/8″ średnicy do 1-1/4″, w przypadku rur metrycznych – od 4 do 32 milimetrów. Podobnie zbudowane jest ostrze 19,8 milimetrów – niklowane lub z zakończeniem tytanowym – ale można stosować je w kontakcie z rurami o długości średnicy od 1/8″ do 1-5/8″ (rury metryczne – od 4 do 42 milimetrów).

Łożysko kulkowe

Od tych trzech wielkości ostrzy różni się nożyk do obcinarki o średnicy zewnętrznej długości 23 milimetrów, który – podobnie jak wcześniejsze modele – dostępny jest w wariancie niklowanym, jednak wariant z wykończeniem tytanowym ma dodatkowo łożysko kulkowe. Dedykowany jest dla obcinania rur o wielkości od 3/8″ do 2-5/8″ średnicy (w przypadku rur metrycznych długość rury może wynosić od 10 do 66 milimetrów). Ostrze o 25-milimetrowej średnicy, tak samo jak „dwudziestka trójka”, ma tytanowe wykończenie z kulkowym łożyskiem (nie występuje w wersji niklowanej).

Możliwość zakupu

Nożyki obcinarki można kupić w zestawie z obcinarką lub osobno, kiedy potrzebne są konkretne ostrza na wymianę lub zamianę rozmiaru. Wszystkie te części i różne inne produkty marki Black Diamont Tools, profesjonalnego producenta sprzętu i akcesoriów do serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, można kupić w hurtowni P.H.U. Popularna w Warszawie.

foot man - Wymienne nożyki do obcinarki Black Diamond Tools
Skontaktuj się z nami
POPULARNA POPŁAWSCY, POPRAWA S. K. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowa 16; 02-485 Warszawa; wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0000968776, NIP: 522-301-58-34, REGON: 147254784, wyokość kapitału akcyjnego spólki 50.000 zł.
Formularz